• Wpisów:1037
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 21:24
  • Licznik odwiedzin:103 391 / 2110 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Gdy mnie będziesz już miał dosyć,
to wystarczy mnie wyprosić,
raz pokazać drzwi.
Tylko - nie zabijaj mnie powoli,
zrób to raz, dwa, trzy."

 

 

"Wiesz co jest najgorsze? Najgorsze jest to, że człowiek który nie czuł się nigdy prawdziwie kochany nie potrafi uwierzyć w to, że ktoś go kocha. I nieważne ile ktoś mu okazuje uczuć on ciągle wątpi, ucieka od uczuć, bo wie że ucieczka to jedyne wyjście bez ran."

 

 
"Jeżeli życie składa się z wyborów to zbyt dużo czasu poświęcamy na ich opłakiwanie, zbyt dużo czasu marnujemy na żal. Z przeszłością nic się nie da zrobić, można jedynie się z nią pogodzić."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) a czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać."

 

 
"Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia."

  • awatar road to nowhere: Zgadzam się. Moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jest taka sama.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Obojętnie co by się nie wydarzyło, rzeczą która ma największy wpływ na to, czy osiągniemy w życiu swoje cele jest jak mocno wierzymy w to co robimy. Jeżeli jesteśmy przekonani o tym, że damy radę, to uda się to osiągnąć pomimo wszystkich przeciwności losu. Jeżeli jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić to prędzej czy później zaświeci słońce."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Próbujemy się oszukiwać. Udajemy silnych gdy tak naprawdę ciągle powstrzymujemy łzy. Ukrywamy nasz ból i cierpienie. Mówimy że czujemy się dobrze, a na prawdę umieramy, bo czujemy że nasze problemy nas przerastają."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
"to(nie)my
milczący jak mnisi
słyszący jak głusi
widzący jak ślepi
zakochani jak głupi

to(nie)my
jak woda i ogień
jak biel i czerń
jak słońce i cień
jak noc i dzień

to(nie)my
na zawsze
albo choć jeszcze
do jutra
lub pojutrza

to(nie)my
w domyśle
do wieczności
w bezsilności
bez krzty złości

to(nie)my
jak przyczyna i skutek
jak ziemia i wiatr
jak radość i smutek
jak yin i yang

to(nie)my
i widzimy
jak błądzimy
jesteśmy śmieszni
a los okrutny

to my
toniemy w sobie
to nie mrzonki
to efekt spełnienia snów
marzeń dwóch ściętych głów."


 

 
"Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć. ale w końcu przyjdzie. i będzie jasne, że warto było czekać."

 

 
"Przeciwności z którymi musimy się zmierzyć często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem."

 

 
"Życie jest pełne pochyłych i ostrych zakrętów, rzucając na ciebie wszelkiego rodzaju trudności, ale liczy się to, jak sobie z tym poradzisz. Jeśli wstaniesz i będziesz szczery - ze sobą i innymi, wszystko się ułoży."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Bardzo cierpiałaś i teraz trudno Ci komuś zaufać, trudno uwierzyć, że komuś może na Tobie zależeć, ponieważ sama sama siebie nienawidzisz. Z jednej strony Chciałaś, żeby ludzie uwierzyli, że jesteś silna. Ale w głębi duszy pragnęłaś, żeby ktoś przeniknął przez te warstwę ochronną i dowiedział się, co tak naprawdę czujesz. Bałaś się jednak, że nikt na świecie nie jest w stanie Cię zrozumieć lub, co gorsza, że wszyscy się od Ciebie odsuną."

 

 
"Życie jest skomplikowane i często igra z nami, przysyłając nam dobrą osobę w złym momencie."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Jak często, gdy kładziesz się spać, wracasz myślami do tego, co wydarzyło się kiedyś? Jak często odtwarzasz w głowie jakieś rozmowy, sytuacje, miejsca? Jak często pragniesz wtedy cofnąć czas, żeby móc coś zmienić? Jak często uważasz, że zmiana przeszłości miałaby ogromny wpływ na obecne życie? Niech zgadnę - zbyt często."


http://b1.pinger.pl/7e64bc084af7a90d1f883c604c1da777/tumblr_o9l9jzJ2yB1usnsy3o1_1280.jpg
  • awatar Adussia: Już teraz to wszystko zostało za mną, na szczęście
  • awatar wrozkazebuszka: Niestety zbyt często ale trzeba się pogodzić z tym co jest.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Nie szukam Boga w ludziach, chce znaleźć w nich człowieczeństwo."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
"Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
"Było zbyt dobrze. Wiedziałam, że w końcu nadejdzie taki wieczór kiedy będę wspominać, płakać i za dużo myśleć."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
"Przeżywajcie każdy dzień, jakby był Waszym ostatnim. Bądźcie spontaniczni. Życie ma zbyt wiele reguł, schematów i wymagań. Zmieńcie plany, by zrobić miejsce na zabawę."

  • awatar Sztuczny Uśmiech...: A nie doceniamy tego co mamy ..
  • awatar Pozytywna32: Często pragniemy tych rzeczy trudnych lub niemożliwych do zdobycia. Ironia losu... Zapraszam do mnie. Zachęcam do komentowania i jeśli ci się spodoba zaobserwowania. Nic nie tracisz ;)
  • awatar Girl Power ♥: Dokładnie jak w tytule.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
"Jeśli coś postanowiłaś, zrób pierwszy krok. I nie bój się zrobić następnego. Bój się bezczynności. Wyznacz sobie cel i wyrzuć z głowy całą resztę."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Chciałabym, żeby wszystko było proste. Żadnych niedociągnięć, problemów, niedopowiedzeń. Żeby w końcu coś tutaj zaczęło się układać, żeby to co nazywamy "szczęściem" udowodniło swoje istnienie."

 

 
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rób, co Ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć: jestem silna."

  • awatar ~∂αу• ву• ∂αяιєии•: Zgadzam się :) Sama tego doświadczyłam nie raz, a ostatnio we wrześniu *-* Najgorsze są właśnie takie osoby przez które się zmieniamy :( Gdybym sobie przypomniała jaka się przez nich stałam, i co robiłam w czasie znajomości z nimi.. Ale na szczęście było minęło :) A teraz jest teraz ^-^ Pozdrawiam Cię i myślę, że mnie odwiedzisz. :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."


Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
"Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. A potem z nim rozmawiasz i po 5 minutach umierasz z nudów. Ale czasem spotykasz kogoś i myślisz sobie: ‘Może być.’ A potem go poznajesz. I jego twarz staje się nimi. Jego osobowość jest na niej wypisana. I staje się czymś tak pięknym…"

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›