Wpisy użytkownika Realisty-cznie z dnia 3 marca 2016

Liczba wpisów: 4

soulsisters
 
"Marzy mi się świat, w którym nie musielibyśmy rozmawiać o naszej orientacji seksualnej, kolorze skóry i wyznawanej religii, a wszelkie relacje opierałyby się na szacunku dla odmienności."

tumblr_nxuurmwdQe1uf2mgqo1_500.jpg
  • awatar schulestil: SUPER BLOG ZAPRASZAM NA MOJEGO
  • awatar Sylwia Lisiewicz15: ludzie nie są przyzwyczajeni do inności. A co za tym idzie .. brak szacunku dla takich osób, które nie są niczemu winne. A ludzie krzywdzą ich słowami, które ranią bardziej niż czyny. Ech.. wiem jak to jest, z własnego doświadczenia. Osoby niepełnosprawne, takie jak ja często muszą udowadniać , że są takie same jak wszyscy, tylko czasem potrzebują pomocy. PS: Zapraszam do mnie :)
  • awatar Never lose hope :): jakie genialne :D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

soulsisters
 

“Dbaj bardziej o swój prawdziwy charakter niż o reputację, gdyż twój charakter mówi prawdę o Tobie, podczas gdy reputacja to tylko cudza o tobie opinia”tumblr_o3fd3ujRy81ue1rrbo1_1280.jpg
  • awatar 寶琳娜: Zgadzam się w 100 %,ale ludzie,którzy są wrażliwi nie umią tak.Znam to po sobie.Bardzo liczę się z opinią drugiego człowieka i w zasadzie to jest ta główna bariera przed szczęściem. :)
  • awatar Moda1234.70: Zgadzam się..
Pokaż wszystkie (2) ›
 

soulsisters
 

“Dopiero po pewnym czasie widzisz co Ci się opłacało, a co przyniosło cierpienie. Aczkolwiek wszystko było pewną lekcją, która przygotowała Cię do walki z przyszłością”tumblr_nsowpfAn571s8rlddo1_500.jpg
Pokaż wszystkie (5) ›